ČeskyDeutschEnglish

Infocentrum Dubí - nabídka výletů, akcí a zajímavých míst  /  Archiv akcí

Průvodce - město Dubí a okolíOblast

Kategorie

Určeno pro


Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Archiv akcí

Výstava a STREET WORKOUT AKCE DUBÍ 24. 4. 2015 10:00 – 12:00

Město Dubí dlouhodobě svými aktivitami usiluje o zkvalitňování života svých občanů, ať už v oblasti kulturního a sportovního vyžití nebo v zajišťování bezpečnostního pořádku v našich ulicích. Proto se ve spolupráci s Městskou policií město rozhodlo v dubnu uspořádat veřejný program pod názvem Street workout akce Dubí, který se uskuteční v rámci Programu prevence kriminality Ministerstva vnitra České republiky. Akce se uskuteční v pátek 24. dubna od 10 do 12 hodin před Domem porcelánu s modrou krví a náplní programu se stane exhibice jednoho ze současných způsobů boje proti nezdravému životnímu stylu a kriminalitě mladistvých, tzv. Street workoutu.

Velikonoční výstava

Město Dubí – Městské informační centrum ve spolupráci s Českým porcelánem, a. s. Vás zve na Velikonoční výstavu, která se uskuteční od 30. března do 10. dubna 2015 v Domě porcelánu s modrou krví.

Lesní klub Samorost - první lesní školka na Teplicku se představuje

MKZ Dubí - Městské informační centrum Vás zve na přednášku s diskuzí na téma Lesní klub Samorost - první lesní školka na Teplicku se představuje. Přednáška se uskuteční ve středu 4. března od 17 hodin v prvním patře Domu porcelánu s modrou krví.

Výstava Brána recyklace 12. 1. - 6. 2. 2015

Unikátní výstava Brána recyklace vznikla již v roce 2009 a od té doby ji měli možnost zhlédnout zájemci na různých místech republiky. Nyní se podařilo tento projekt přivézt do Dubí a na přelomu ledna a února 2015 jej uvidí i zdejší návštěvníci v prostorách Domu porcelánu s modrou krví v Tovární ulici.

Vánoční koncert v Domě porcelánu s modrou krví 10. 12. 2014

Přijďte načerpat vánoční atmosféru do Domu porcelánu s modrou krví a příjemně posedět u kávy a čaje. Nejen vánoční písně zahrají a zazpívají posluchači teplické konzervatoře, Kateřina Rousová, Kateřina Kročilová a Trio Tyjo. Vstup volný. Těšíme se na Vás.

Pohádková sobota s loutkovým divadlem Sněhurka a sedm trpaslíků 22. 11. 2014

MIC Dubí připravilo na sobotu 22. listopadu od 16 hodin pohádkové odpoledne pro nejmenší.

Výstava Dubí na historických fotografiích 23. 10. - 6. 11. 2014

Komorní výstava v prostorách Městského informačního centra připomene od 23. října do 6. listopadu 2014 historickou podobu města Dubí.

| | | | |

Realizace - NOESIS