ČeskyDeutschEnglish

Infocentrum Dubí - nabídka výletů, akcí a zajímavých míst  /  Archiv akcí

Průvodce - město Dubí a okolíOblast

Kategorie

Určeno pro


Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Archiv akcí

Velikonoční výstava 14. 3. - 31. 3. 2016

Město Dubí - Městské informační centrum ve spolupráci s Českým porcelánem, a. s. a Galerií kraslic v Libotenicích Vás zve na Velikovoční výstavu. Výstava představí výrobky s velikonoční tématikou dubské a duchcovské porcelánky a kolekci originálních českých kraslic zapůjčenou z Galerie kraslic v Libotenicích.

Ladislav Zibura - 40 dní pěšky do Jeruzaléma

Ladislav Zibura v létě sbalil svůj život do 12 kilogramů, hodil batoh na záda a vypravil se pěšky do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu se mu podařilo ujít 1400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanout pod Zdí nářků a prožít největší dobrodružství svého života.

Cesta do pohádky, výstava originálních kostýmů 24. 2. - 4. 3. 2016

Město Dubí Vás srdečně zve na výstavu originálních filmových kostýmů Cesta do pohádky.

Výstava porcelánu Julie Šiškové 13. 1. - 12. 2. 2016

Mkz - Městské informační centrum Vás i v nadcházejícím roce 2016 srdečně zve na výstavy a akce, které již pravidelně připravujeme v Domě porcelánu s modrou krví. První výstavu letošního roku jsme se rozhodli věnovat tvorbě mladé výtvarnice a designérky Julie Šiškové (*1984). Přestože pochází ze západočeské Sušice, její život a tvorba je již několik let spjatá s městem Dubí a s místní porcelánkou.

Vánoční výstava

MKZ Dubí - Městské informační centrum ve spolupráci s Českým porcelánem, a.s. Vás srdečně zve na každoroční Vánoční výstavu v Domě porcelánu s modrou krví.

Výstava Dalibor Worm: PORCELÁN VOLNÉ RUKY 23. 9. - 18. 11. 2015

Podzimní výstavu v Městském informačním centru jsme se rozhodli věnovat tvorbě Dalibora Worma (*1965, Teplice), jednoho z předních českých výtvarníků. Vystudoval Střední průmyslovou školu keramickou v Bechyni a poté Ateliér keramiky a porcelánu na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze (1985–1991).

Výstava obrazů Markéty Bučkové 7. - 27. 8. 2015

MKZ Dubí - Městské informační centrum Vás zve do Domu porcelánu s modrou krví na výstavu obrazů teplické výtvarnice Markéty Bučkové.

Výstava Vyprodané představení 17. 6. - 10. 7. 2015

Pod názvem Vyprodané představení vystavilo MKZ – Městské informační centrum dílo výtvarnice Aleny M. Kartákové.

Výstava dětí MŠ U Křemílka 8. - 12. 6. 2015

MKZ Dubí - Městaké informační centrum Vás srdečně zve na výstavu prací žáčků mateřské školy U Křemílka Dubí 2 "Namaluj si písničku".

Výstava Nádraží Dubí – Kulturní památka na poštovní známce 13. 5. – 5. 6. 2015

Oslavy 130. výročí Moldavské horské dráhy doprovází v průběhu celého roku 2015 hned několik akcí, které v rámci vyhlášení „Roku Moldavské dráhy“ probíhají ve městech, jimiž trať prochází. Město Dubí se k této regionálně významné události také připojilo.

| | | | |

Realizace - NOESIS