ČeskyDeutschEnglish

Infocentrum Dubí - nabídka výletů, akcí a zajímavých míst  /  Archiv akcí

Průvodce - město Dubí a okolíOblast

Kategorie

Určeno pro


Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Oblast

Kategorie

Archiv akcí

Výstava Horní města Krušných hor 25. 10. - 25. 11. 2016

MKZ Dubí - Městské informační centrum Vás srdečně zve do Domu porcelánu s modrou krví na výstavu Horní města Krušných hor. Vstup zdarma Tématem výstavy je představení české části Krušnohoří jako nominanta zápisu na Seznam světového dědictví UNESCO v návaznosti na vydání stejnojmenné knihy.

Výstava Keep in Touch 22. 9. - 31. 10. 2016

Ve čtvrtek 22. září v 16 hodin zahájíme v Domě porcelánu s modrou krví další výstavu porcelánového designu. Pod názvem Keep in Touch se skrývá výstavní projekt navazující na tradici Mezinárodních studentských porcelánových sympozií, které se již od roku 2010 odehrávají v Realizačním centru ateliéru Design keramiky FUD UJEP v Dubí.

Přednáška o dubských stromech 19. 10. 2016

Ve středu 19. října od 17 hodin Vás srdečně zveme do Domu porcelánu s modrou krví na přednášku architektky pro krajinářskou tvorbu Ing. Ivany Větrovcové o stromech v Dubí.

Přednáška Stanislava Motla 12. 10. 2016

MKZ Dubí - MIC ve spolupráci s Městskou knihovnou Dubí Vás srdečně zve na přednášku s promítáním: SMRT MALÉHO PRINCE aneb Jak zemřel spisovatel Antoine de Saint Exupéry.

Přednáška Zajímavosti o rodu stavitelů dubského kostela 21. 9. 2016

MKZ Dubí - Městské informační centrum Vás srdečně zve ve středu 21. září 2016 od 17 hodin do Domu porcelánu s modrou krví na přednášku ing. Petra Fardy, která přiblíží zajímavosti spojené s rodem Clary-Aldringenů.

Výstava prací dětí z dubských MŠ 15. 8. - 31. 8. 2016

MKZ Dubí - Městské informační centrum Vás zve na výstavu prací dětí z dubských mateřských škol.

Výstava sochaře Vladimíra Matouška 10. 6. - 27. 7. 2016

Až do konce července se můžete v Domě porcelánu s modrou krví seznámit s dílem brněnského sochaře Vladimíra Matouška (*1956). Prostřednictvím jeho soch a řezeb se přitom soustavně setkáváme s religiózními náměty, které v četných příkladech dotváří církevní prostory v Čechách i v zahraničí.

Výstava Krotitelé - porcelán Evy Pelechové19. 4. - 3. 6. 2016

MKZ Dubí - Městské informační centrum Vás zve na výstavu porcelánové tvorby Evy Pelechové. Od poloviny dubna budete moci v dubském Domě porcelánu s modrou krví zhlédnout další výstavu jedné z výrazných představitelek současného českého designu.

Velikonoční výstava 14. 3. - 31. 3. 2016

Město Dubí - Městské informační centrum ve spolupráci s Českým porcelánem, a. s. a Galerií kraslic v Libotenicích Vás zve na Velikovoční výstavu. Výstava představí výrobky s velikonoční tématikou dubské a duchcovské porcelánky a kolekci originálních českých kraslic zapůjčenou z Galerie kraslic v Libotenicích.

Ladislav Zibura - 40 dní pěšky do Jeruzaléma

Ladislav Zibura v létě sbalil svůj život do 12 kilogramů, hodil batoh na záda a vypravil se pěšky do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu se mu podařilo ujít 1400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanout pod Zdí nářků a prožít největší dobrodružství svého života.

| | | | |

Realizace - NOESIS